Päť certifikačných programov. Nekonečné množstvo príležitostí.

Certifikácie pre profesionálne aplikácie
Apple ponúka certifikačný program pre profesionálne aplikácie ako Final Cut Pro, Final Cut Server, DVD Studio Pro, Motion, Color, Compressor, Logic Pro, Soundtrack Pro a Aperture. Certifikácia je dostupná aj pre Final Cut Studio a Logic Studio. Tento komplexný program je postavený pre potreby profesionálov z oblasti editorstva, výroby filmu, zvukových expertov, fotografov, tvorcov špeciálnych efektov, umelcov, učiteľov a pod.
Mac OS X certifikácie
Apple Certified Support Professional (ACSP) je vynikajúcim začiatkom v Mac OS X certifikácii, pretože je zameraný na podporu a riešenie problémov s Mac OS X. Apple Certified Technical Coordinator (ACTC) certifikácia pridáva základné znalosti a zručnosti v oblasti Mac OS X Server podpory. Apple Certified System Administrator (ACSA) je prémiová Mac OS X certifikácia zameraná na potreby profesionálnych systémových administrátorov a inžinierov spravujúcich komplexné dátové siete v multi-platformovom prostredí.
Xsan a Media Administration certifikácie
Xsan Administration certifikácia do hĺbky overuje vedomosti o súborovom systéme Apple SAN pre Mac OS X. Nová Apple Certified Media Administration (ACMA) certifikácia preveruje schopnosti inštalovať a konfigurovať systémy, navrhnúť a udržiavať siete, prispôsobovať služby a riešiť problémy, integrovať Final Cut Studio, Final Cut Server a iné technológie Mac OS X bežiace na Xsan ľubovoľnej veľkosti.
iLife a iWork certifikácie
Apple ponúka možnosť získať certifikáciu Apple Certified Associate pre produktové balíky iLife a iWork. Tieto certifikácie sú určené pre profesionálov, učiteľov a študentov, ktorí si chcú overiť zručnosti v Apple aplikáciach pre bežný život.
Certifikácie na hardware
Apple ponúka aj certifikácie pre profesionálov zameraných na Apple hardware. Apple Certified Macintosh Technician (ACMT) certifikácia je určená pre ľudí, ktorí by sa radi stali servisnými technikmi pre počítače Mac, pracovníkov help deskov alebo Mac konzultantov, ktorí potrebujú hlbšie porozumieť ako pracujú systémy Apple.